panda kostümü II

Posted on 15:44 | By lunawar | In , ,


panda kostümü istediğimden bahsetmiş miydim? onunla otobüs bekleyebilirdim mesela ya da metroya binmeyi deneyebilirdim.. şimdilik pandalı çoraplar, tişört felan ve ufak tefek süs eşyasıyla yetiniyorum.. ha bir de süper orjinal bir biblom var.. hani şu gerçeği gibi yapılanlardan.. Pin It now!

Comments (4)

"never say no to a panda" serisi vardı. oradaki panda daha kendine güvenli daha bir havalıydı. Size o yakışır, bu koca oğlanın içinden düşük omuzlu bir hispanik çıkacak gibi.
Bu arada hepi börtlek.

bir an beni tanıdığınızdan şüphelendim:) never say no panda'daki pandanın ben olduğumu iddia eden niceleri var çünkü:) ama aynı zamanda süper depresifimdir de.. bu da olur yani:) teşekkürler:)

merhaba... Ogru düzgün panda kostümü bulamadım yaklasık 1 aydır arıyorum lakin istedigim gibi bi tane bulamadım. sorum şu.. sen nerden aldın veya nerde yaptırdın gibi bana bilgi verebilirmisin. çünkü acil lazım bana . ilgin için şimdiden teşekkür ederim :)

emree.yavuzz@msn.com 'a mail atarsan cok sevinirim. iyi günler

merhabalar Emre Bey, ne yazık ki resimdeki ben değilim ama Türkiye'de güzel bir panda kostümü satan yer olduğunu sanmıyorum. Yurtdışı kostüm sitelerine bakmanız lazım ama sanıyorum o da kısa vadede sorununuzu çözmez:)